Park Inn by Radisson Pribaltiyskaya Hotel

 

Find & Book

is out of Service

The find and book service is temporarily unavailable.
We apologize for the inconvenience due to this.
Please visit Explore hotels to find our hotels.


1
1
0
Rate type
Daha Fazla Seçenek Less Options FİYATLARI BUL


St Petersburg Wedding

Sankt-Peterburg’ta düğün
Hayatınızdaki en duygulandırıcı ve enfes anlarından biri olan düğünü nasıl geçirmeye düşünüyorsunuz? Muhteşem töreni mı, en yakın insanları için zarif bir akşam mı yoksa tüm arkadaşlarınız için eğlenceli ve sıradışı bir düğün partiyi mı tercih edersiniz?

Tercihiniz ne olursa olsun, Park Inn by Radisson Pribaltiyskaya Otel, sizin için kusursuz bir düğün tören organizasyonu memnuniyetle yapar. Hizmetinize çeşitli ziyafet salonları açık, yeni evliler ve misafirleri için özel teklifler sunulmaktadır. Düğün töreninizin unutulmaz bir parti olmasında, deneyimli düğüm koordinatörlerimiz size tüm gerekli desteği sağlarlar.

Düğünüzün planlamasını Park Inn by Radisson Pribaltiyskaya Otel’de başlayın.  İlk gecenizi, uçsuz bucaksız Fin Körfez manzaralı muhteşem odalarından birisinde geçirin. Yeni evlilerin ilk sabahını uzatmak için geç çıkışı ve odaya özel romantik kahvaltısını hediye ederiz. Her şey memnuniyetiniz için yaratılmış. Sankt-Peterburg’taki en büyük oteli olan Park Inn by Radisson Pribaltiyskaya, en muazzam fikirleri hayata geçirmek için yaratılmıştır. Düğün salonlar 5’ten 1500’e kadar misafirleri ağırlayabilir. Yüksek kaliteli teknik ekipmanların bulunması ve uzmanlarımızın profesyonellik sayesinde hayal ettiğiniz düğünüzü hayata geçirebilirsiniz.

Sankt-Peterburg’ta düğün yapmak için Park Inn by Radisson Pribaltiyskaya Otel’de oda rezervasyon yapınız.

Aileniz doğum gününü kutlar, Töreninizin organizasyonu için size özel fiyatları hediye ederiz.

Teklifler ve iskonto hakkında bilgiler bizim menajerlerimizden öğrenebilirsiniz: +7 (812) 329 2404.