Park Inn by Radisson Pribaltiyskaya Hotel

 

Find & Book

is out of Service

The find and book service is temporarily unavailable.
We apologize for the inconvenience due to this.
Please visit Explore hotels to find our hotels.


1
1
0
Rate type
Daha Fazla Seçenek Less Options FİYATLARI BUL


Roma’da tatil Sağlık ve SPA Merkezi

Park Inn By Radisson Pribaltiyskaya otelin sahip olduğu 1,5 bin m2 alanında, şehirin ilk SPA merkezi bulunmaktadır  -  ‘Roma’da tatil’ Sağlık ve SPA-merkezi.

«Roma’da tatil»; İSPA belgesi (SPA Uluslararası Birliği) ile onaylanan en yüksek kalite seviyesinde verilen hizmetler, 100’den fazla özel SPA-prosedürler ve 15 çeşit masaj yapıldığı merkezidir. ‘Roma’da tatil’ Merkezinde modern ekipman bulunmakta ve Fransız kozmetik kullanılmaktadır.

Kendinize ‘Roma’da tatil’ Sağlık ve Spa merkezinde unutulmaz bir tatil hediye edin. Park Inn By Radisson Pribaltiyaskaya Otel’de sağlık tatil için kendinize oda rezervasyon yapın.

SPA-merkezin temel ilkesi; her misafire özel bir yaklaşımdır. Profesyonel ve deneyimli uzmanlar talebinize ve ihtiyaçlarınıza uygun hizmet paketini sunarlar.

SPA-merkezimizin incisi; Fin sonaryum, Fin sauna, Rus hamam, Türk hamam, Türk köpük masajın uygulaması  için özel ayrılan bir odası, jakuzi, hydromasajlı havuzu ve soğuk su havuzunu içeren ‘Roma’da termalleri’ ferah hamam kompleksidir.

Park Inn by Radisson Pribaltiyskaya – sizin ve aileniz için günlük  düşünceler ve endişelerinizden uzaklaşmak ve dinlemek için ideal bir yerdir. ‘Roma’da tatil’ Sağlık ve SPA-merkezi, «RBG Bar & Grill» restoranlar, «Watervil» aquapark, yüksek konforlu odalar ve güleryüzü personel size Park Inn By Radisson Pribaltiyaskaya otel’de kusursuz bir tatili yaşatırlar.

Park Inn By Radisson Pribaltiyskaya Otel’de oda rezervasyon yapınız.